Spoločnosť NEXEN TIRE predstavila logo k 80. výročiu – prehľad osemdesiatročnej histórie spoločnosti.

NEXEN TIRE 80. výročie

NEXEN TIRE 80. évforduló

Spoločnosť NEXEN TIRE, jeden z popredných svetových výrobcov pneumatík, nedávno predstavila logo pri príležitosti 80. výročia svojho pôsobenia v pneumatikárskom priemysle.

Nové logo zahŕňa dedičstvo a históriu spoločnosti NEXEN TIRE a symbolizuje význam dlhodobého záväzku spoločnosti voči zákazníkom. Celkový dizajn loga pripomína pohybujúcu sa pneumatiku, ktorá znázorňuje iniciatívy spoločnosti NEXEN TIRE zamerané na uspokojovanie rozmanitých potrieb spotrebiteľov v oblasti mobility. Spoločnosť NEXEN TIRE oslávi 1. mája 2022 svoje 80. výročie.

Spoločnosť NEXEN TIRE bola založená v roku 1942 a zohráva kľúčovú úlohu v odvetví výroby pneumatík. O osem desaťročí neskôr je spoločnosť stále poprednou značkou známou svojou kvalitou, inovatívnymi výrobkami a konkurencieschopnosťou v oblasti výrobných technológií.

“Je mi cťou odhaliť tento pamätný emblém a otvoriť oslavy 80. výročia založenia spoločnosti NEXEN TIRE,” povedal Travis Kang, globálny generálny riaditeľ spoločnosti NEXEN TIRE. “Som veľmi hrdý na to, čo sme dosiahli. Význam tohto míľnika dokazuje, že naši zákazníci a zamestnanci oceňujú naše úsilie. Mal som tiež to šťastie, že som mohol pracovať s pozoruhodnou skupinou kolegov, ktorí urobili veľký pokrok, aby zabezpečili úspech spoločnosti.”

Nové logo 80. výročia sa bude používať v marketingu a komunikácii do konca jubilejného roka 2022.

O spoločnosti NEXEN TIRE

Spoločnosť Nexen Tire bola založená v roku 1942 a je globálnym výrobcom pneumatík so sídlom v Južnej Kórei. Spoločnosť Nexen Tire, jeden z najrýchlejšie rastúcich výrobcov pneumatík na svete, je v súčasnosti v kontakte s približne 150 krajinami sveta a má štyri výrobné závody – dva v Kórei (Yangsan a Changnyeong) a jeden v čínskom meste Qingdao. V roku 2019 začal prevádzku aj ďalší závod v Žatci v Českej republike. Spoločnosť Nexen Tire vyrába pneumatiky pre osobné vozidlá, SUV a ľahké nákladné vozidlá s pokročilou technológiou a špičkovým dizajnom. Spoločnosť Nexen Tire dodáva pneumatiky OE (prvá montáž) globálnym výrobcom automobilov v krajinách po celom svete. V roku 2014 spoločnosť dosiahla svoj prvý Grand Slam so 4 najlepšími oceneniami za dizajn medzi svetovými výrobcami pneumatík.

Vyberte si z našej širokej ponuky zimných, letných a celoročných pneumatík!

Predchádzajúci článokČo je to centrovanie / vyvažovanie kolies?
Ďalší článokMICHELIN CrossClimate 2 – nová generácia