Kumho Solus 4S HA32 dosiahol v nedávno zverejnenom sezónnom teste pneumatík v AutoBilde (č. 39/2021) najlepší výsledok zo všetkých 32 testovaných modelov v kategórii „najazdené kilometre“ a preto dostal označenie ECO-Master.

Kumho solus ha32

Na základe testu AutoBild

Pozitívne – Dynamická suchá úprava, minimálne opotrebovanie počas testu.

Negatívne – Priemerná priľnavosť na mokre, nedotáčavosť na snehu.

Kumho Solus 4S HA32 recenzia

Kumho HA32 je celoročná pneumatika určená pre osobné automobily s vysokým výkonom, úsporou paliva, stabilným jazdným a brzdným výkonom. Pneumatiky sú určené na použitie v drsných európskych podmienkach. Ani často sa meniace počasie nebráni pneumatikám HA32 v správnom výkone v extrémnych podmienkach.

Kľúčové vlastnosti modelu HA32

Celoročné pneumatiky pre osobné automobily HA32 patria do prémiovej triedy, čo znamená, že majú výnimočné technické a prevádzkové vlastnosti. Model prišiel ako nástupca pneumatík Solus HA31 a dostal množstvo vylepšení. Gumová zmes je výrazne lepšia, pneumatika je o 6% pevnejšia, o 4% pružnejšia, mrazuvzdorná. Dizajn behúňa bol optimalizovaný: symetrický vzor v tvare V poskytuje silnejšiu a stabilnejšiu priľnavosť na mokrej a suchej vozovke, zasneženom a zľadovatenom povrchu. Trojrozmerné samosvorné rebrá zvyšujú kontakt s povrchom o 9 %, čo je pri celoročných  pneumatikách veľmi dôležité.

Kumho Solus HA32

Podľa výrobcu sa brzdný výkon automobilovej pneumatiky Kumho HA32 zvýšil o 15 % v porovnaní s jej predchodcom. Inžinieri museli tvrdo pracovať, aby implementovali moderné technológie a inovatívne riešenia. Celoročnú orientáciu gumy potvrdzujú špeciálne ikony na bočniciach a hologramy na pneumatike dodávajú dizajnu sofistikovanosť a luxus. Hneď ako sa pneumatiky HA32 objavili na svetovom trhu, okamžite ich ocenili automobiloví nadšenci a profesionáli v oblasti pneumatík: pneumatiky boli ocenené cenou za najlepší priemyselný dizajn.

Prečo je výhodnejšie kúpiť celoročné pneumatiky Solus 4S HA32?

• Ekonomické

• Ekologická kompatibilita

• Pohodlné a tiché jazdné vlastnosti

• Schopnosť samočistenia behúňa

• Ovládateľnosť

• Ultra výkon

• Bezpečnosť a spoľahlivosť

• Predĺžená životnosť

Predchádzajúci článokTest zimných pneumatík ADAC 2021
Ďalší článok10 dôvodov, prečo potrebujete zimné pneumatiky