10. júla 2023 je deň, kedy sa podarilo globálnemu výrobcovi pneumatík opätovne presadiť na scéne talianskeho futbalu. Po tom ako Kumho Tire oznámilo svoje veľkolepé partnerstvo s excelentným klubom AC Miláno, prišla na scénu spoločnosť Nexen Tire, ktorá na štadióne Allianz v Turíne oficiálne uzavrela partnerstvo s Juventus FC. Na podujatí sa zúčastnili vysokí predstavitelia oboch organizácií. Tento historický dátum znamená začiatok vzrušujúcej cesty, ktorá posunie zviditeľnenie značky NEXEN TIRE do nových výšin. Nexen Tire bol v sezónach od roku 2020-2023 hlavným partnerom klubu Manchester City, ktorý vyhral v tejto sezóne ligu majstrov. Prinesie Nexen šťastie tentokrát Juventusu?

Toto partnerstvo iniciovali obe strany pretože zdieľajú ambície byť v tom čo robia najlepší. Pre Nexen to znamená veľký krok v športovom marketingu, s cieľom zvýšiť povedomie o značke Nexen Tire a byť súčasťou fanúšikovskej základne európskeho futbalu. Vášeň, úspech a obrovský počet nasledovníkov je to kľúčové čo spolupráca s Juventusom pre Nexen prináša, hlavne vďaka silnej základni fanúšikov Juventusu a aktivitám klubu na digitálnych platformách.

„ Sme nadšení, že môžeme oznámiť naše partnerstvo s Juventusom, klubom, ktorý je známy najmä vďaka najrozsiahlejšej fanúšikovskej základni v Taliansku,“ povedal DC Kime, viceprezident marketingu spoločnosti Nexen Tire ” Toto partnerstvo dokonale zapadá do našich strategických plánov expanzie na európskom trhu, najmä v súvislosti s nadchádzajúcim spustením druhej fázy koncom tohto roka. Partnerstvo s týmto prestížnym talianskym futbalovým tímom ponúka obrovskú príležitosť na zvýšenie povedomia o značke NEXEN TIRE na celom kontinente.” Závod Nexen Tire Europe spustil prevádzku v apríli 2019. Závod sa nachádza v Českej republike a má výborný prístup na hlavné európske trhy, ako sú Nemecko, Francúzsko a Spojené kráľovstvo. Závod Europe plant slúži ako vynikajúca výrobná základňa s výskumným a vývojovým centrom a inteligentnou továrňou, ktorá zvýši globálnu výrobnú kapacitu spoločnosti Nexen Tire.

Tiziana Di Gioia, obchodná riaditeľka Juventusu, povedala: „ Je nám veľkým potešením privítať Nexen Tire ako nášho oficiálneho partnera v oblasti pneumatík. Ich reputácia po celom svete vďaka produkcii pneumatík vysokej kvality sa perfektne zhoduje s našou ambíciou byť prestížnym klubom. Srdečne vítame Nexen Tire v rodine Juventus.

Kúpte si u nás letné pneumatiky Nexen Tire, vyberte si z našich skladových zásob a získajte zľavu 10 EUR na prezutie!

LETNÉ PNEUMATIKY NEXEN TIRE

Predchádzajúci článokBezstarostná cesta na dovolenku autom: Ako na to?
Ďalší článokVeľká cena Maďarska Formuly 1 opäť na Hungaroringu