Golf. Šport, ktorý ľudstvo pozná už stáročia. Kedysi výsada bielych a mocných mužov. Dnes šport, pri ktorom sa nenadväzuje iba biznis, ale buduje aj priateľstvo a zábava. Pôvod golfu je trochu otázny. V podobe v ktorej ho poznáme dnes jednoznačne pochádza zo Škótska a stáročia sa hral na Britských ostrovoch. A však korene golfu môžeme nájsť už v stredovekej Číne, kde ho hrali výsadne cisárske rodiny a slúžil im na zábavu. Viete, že golf bol súčasťou letných olympijských hier už pred 123 rokmi? Prvýkrát bol totiž zaradený ako disciplína na letných olympijských hrách v Paríži, v roku 1900. Opätovne sa vyskytol na letných olympijských hrách o štyri roky neskôr v St. Louis. Potom golf dostal na 112 rokov na olympijských hrách stopku a opätovne sa objavil v roku 2016 na letných olympijských hrách v Rio de Janeiro.

Toyo Tires obnovilo svoje partnerstvo s Amundi Evian Championship. Turnaj, je jedným z piatich hlavných turnajov women´s golf tour, kde patria aj: U.S. Women´s Open, KPMG Women, PGA Championship, AIG Women´s Open, ANA Inspiration. The Evian Championshop je usporaduvávaný Ladies European Tour a LPGA.

Toyo Tires bude hlavným sponzorom turnaja, ktorý sa bude odohrávať na prekrásnom mieste v Evian-les-Bains vo Francúzsku, neďaleko jazera Ženeva od 27.-30. júla. Amundi Evian Championship sa koná v golfovom klube Evian Resort od roku 1994 a je nielen jedným z popredných svetových golfových podujatí, ale aj jedným z najväčších. Na ihrisku Champions v rezorte Evian sa predstaví 132 elitných golfistiek, pričom do cut-u postúpi 70 najlepších. Tieto najlepšie hráčky budú súťažiť o prvenstvo na šampionáte, ako aj o podiel z peňažnej odmeny 6,5 milióna dolárov.

Vyberte si z ponuky letných pneumatík Toyo Tires a získajte zľavu 10 EUR na prezutie v jednom z našich prémiových servisov!

SERVISY

LETNÉ PNEUAMTIKY TOYO TIRES

Predchádzajúci článokJe čas na výmenu autobatérie? To sa dozviete v tomto článku!
Ďalší článokPneumatika Proxes Comfort sa v teste Auto Express umiestnila na druhom mieste