Pneumatika Toyo Tires obsadila druhé miesto v teste letných pneumatík Auto Express v roku 2023 s celkovým hodnotením 98,9 %. Pneumatika Proxes Comfort získala od magazínu status „Odporúčaná“.

Toyo Tires

Auto Express, ktorý vychádza každý týždeň, je najväčší britský motoristický magazín. Časopis je známy a vysoko uznávaný pre svoje hĺbkové recenzie a testy najnovších áut. Jeho testy pneumatík sú veľmi zaujímavé a čítané. Noviny ocenili pneumatiku Proxes Comfort takto: „Toyo počas testov zostavilo pôsobivo kompletný a dobre vyvážený balík. Pneumatika Proxes Comfort poskytla vynikajúci zážitok z jazdy.”

Časopis ďalej opísal pneumatiku ako pneumatiku s „vyváženým výkonom vo všetkých disciplínach“, ako aj „silným výkonom na suchu“, pričom dodal, že pneumatika Proxes Comfort zaostávala menej ako meter za najlepšími v brzdení a bola na testovacej dráhe asi o sekundu pomalšia ako víťazná pneumatika.

Okrem úspechu vo výkonnostných testoch časopis poznamenal, že pneumatika Proxes Comfort sa umiestnila na treťom mieste v spotrebe paliva.

Pneumatika Proxes Comfort, ktorá sa vyrába v novom európskom závode spoločnosti Toyo Tires v Srbsku, bola vyvinutá tak, aby spĺňala potreby technologicky vyspelejších vozidiel, ktoré vyžadujú stabilitu pri vysokých rýchlostiach a komfort v podobe nízkej hlučnosti na dlhé vzdialenosti.

Predchádzajúci článokToyo Tires je opätovne sponzorom ženského golfového turnaja
Ďalší článokNová hračka pre milovníkov vozidiel 4×4 nielen do terénu