Tohtoročná výstava Tire Cologne sa uskutoční v dňoch 4. – 6. júna 2024 v Kolíne nad Rýnom, kde sa Giti Tire predstaví s úžasnými novinkami so zameraním na elektrické vozidlá a udržateľnosť.


Giti Tire sa na výstave Tire Cologne 2024 zameria na k elektrické vozidlá (EV), na udržateľnosť a zároveň predstaví nové pneumatiky pre trh s osobnými automobilmi, ľahkými nákladnými vozidlami a ťažkými nákladnými vozidlami. Prvý deň Giti predstaví svoj prístup k elektrifikácii pre osobné automobily a ľahké nákladné vozidlá s produktmi AdvanzTech EV. Súčasne budú predstavené aj stratégie GT Radial pre EV, ktoré boli zavedené v júni 2023, a ktoré sa zameriavajú na špeciálne požiadavky EV a vozidiel s vnútorným spaľovacím motorom (ICE) prostredníctvom komplexného portfólia vysokovýkonných pneumatík GT Radial SportActive 2 a FE2.


Výrobca sa tiež zameria na udržateľnosť, vrátane cieľa znížiť emisie Scope 1 a Scope 2 o 30% do roku 2030 a dosiahnuť čistú nulovú hodnotu do roku 2050 prostredníctvom optimalizácie prevádzky, využitia technológií a ekologických riešení. Vo februári 2024 získala spoločnosť zlaté hodnotenie od Ecovadis, najdôveryhodnejšieho riešenia pre hodnotenie udržateľnosti podnikov a dodržiavanie ESG na svete, čím sa zaradila medzi 5% najlepších globálnych podnikov. Giti Tire tiež zdôrazňuje kroky, ktoré podnikla na splnenie európskych právnych predpisov o odlesňovaní.


Návštevníci stánku C030 D039 v hale 7.1 budú mať možnosť vidieť niekoľko svetových premiér, vrátane nových pneumatík pre osobné a ľahké nákladné vozidlá od značiek Giti a GT Radial, ako aj najnovšie produkty Giti pre nákladné autá a autobusy.
Tire Cologne 2024 je tiež prvou plnohodnotnou európskou výstavou, odkedy Giti Tire Motorsport oznámil, že sa stal novým globálnym partnerom pre automobilové pneumatiky spoločnosti Sparco®, svetového lídra v oblasti bezpečnostných systémov pre motoršport a pretekárskeho vybavenia. Spoločnosti, zdieľajúce filozofie závodenia, výkonu, výskumu, vývoja a nepretržitej bezpečnosti, nedávno oznámili, že ultra-vysokovýkonné pneumatiky GitiSportS2, nesúce nápis Giti – Powered by Sparco® na bočnici, dorazili do Európy v 22 nových a ôsmich existujúcich veľkostiach.


Stefan Brohs, marketingový riaditeľ pre Európu spoločnosti Giti Tire, povedal: „Od poslednej výstavy v Kolíne sme dosiahli obrovský pokrok v našej ponuke produktov Giti a GT Radial pre segmenty osobných automobilov, ľahkých nákladných vozidiel a ťažkých nákladných vozidiel a autobusov, aby sme splnili súčasné a budúce požiadavky EV a ICE.”


„Spolu s našimi globálnymi aktivitami a cieľmi v oblasti udržateľnosti sme vytvorili skutočne atraktívnu pozíciu na trhu s pneumatikami a tešíme sa, že tieto podrobnosti, spolu s mnohými ďalšími kľúčovými správami, zdieľame s našimi obchodnými partnermi, správcami flotíl, zákazníkmi a médiami.“


Vyberte si z našej ponuky pneumatík Giti.

Predchádzajúci článokAuto Bild test letných pneumatík 2024 – predbežné kolo 205/55 R16
Ďalší článokBezpečnosť a pohodlie – PIRELLI CINTURATO™ ALL SEASON SF 3