Služba AKH Árpád Fejedelem útja – prvý servis spoločnosti Triangle vo východnej a strednej Európe

Zatiaľ čo Európske združenie výrobcov pneumatík bije na poplach v súvislosti s aprílovými údajmi o predaji, na trhu s náhradnými pneumatikami sa objavuje nový a silný fenomén.

“Oficiálne údaje výrobcov ukazujú viac ako 30 % pokles na maďarskom, českom a rumunskom trhu. Obraz však spestruje skutočnosť, že sa to týka najmä predaja veľkých značiek v prémiovom segmente a že prechod motoristov na letné pneumatiky už presiahol 80 %,” povedal Péter Pollák, obchodný a marketingový riaditeľ spoločnosti Abroncs Händlerhaus.

V súvislosti s inflačnou krízou nie je prekvapujúci nový fenomén, keď motoristi presedlali na lacnejšie, ale spoľahlivé pneumatiky.

Výsledkom je, že predaj pneumatík v “budgetovej” cenovej kategórii nielenže nepoklesol, ale v prvých štyroch mesiacoch roka výrazne vzrástol.

“Pri pohľade na strednodobý až dlhodobý trend nepovažujem nárast ázijských značiek za prekvapujúci,” dodáva. “Japonskí, juhokórejskí, taiwanskí, čínski a indickí výrobcovia v posledných rokoch výrazne investovali. Značné výrobné kapacity majú Nexen Tires v Českej republike, Toyo Tires v Srbsku a Hankook Tires a Apollo Tires v Maďarsku,” dodáva Péter Pollák.

Spoločnosť AKH-Gumi.hu (Súčasťou spoločnosti AKH group je od roku 2022 aj naša spoločnosť ARSpneu) sa neustále snaží vyhovieť potrebám trhu a v tomto svetle tento týždeň dokončila a odovzdala spoločne signalizovaný servisný závod s ázijským výrobcom Triangle v Budapešti na Árpád fejedelem út. Táto udalosť má mimoriadny význam v rámci sedemročnej spolupráce medzi AKH a spoločnosťou Triangle, známym a etablovaným výrobcom pneumatík v Ázii. Slávnostné otvorenie sa uskutočnilo ráno 23. mája 2023 na tlačových raňajkách, čím sa posilnilo úspešné partnerstvo medzi spoločnosťami AKH a Triangle.

Spoločnosť je hrdá na to, že môže vo svojich službách propagovať meno novej ázijskej značky. Je to najmä tým, že kvalita výrobkov sa neustále zlepšuje a motoristom ponúkajú alternatívu s výhodným pomerom ceny a kvality.

Dôkazom toho je vývoj sortimentu v najbežnejšom rozmere pneumatík 205/55 r16 na trhu: pneumatiky Triangle sú k dispozícii za oveľa výhodnejšiu cenu, takmer o 50 % nižšiu ako u popredných svetových prémiových pneumatík. Pritom v údajoch na európskom štítku, ktoré najlepšie odrážajú kvalitu výrobku pre spotrebiteľa, majú oba výrobky rovnakú úroveň hlučnosti, zatiaľ čo pri brzdení na mokrom povrchu ázijský výrobok zaostáva za svojím japonským rivalom len o jeden bod.

Triangle Tires: jedna z najväčších spoločností vyrábajúcich pneumatiky v Číne

Značka Triangle je jednou z najväčších spoločností vyrábajúcich pneumatiky v Číne a významným hráčom na svetovom trhu. Spoločnosť pri svojej výrobe uplatňuje vysoké štandardy kvality. Okrem toho kladie veľký dôraz na výskumné a vývojové projekty.

Výhody ázijských pneumatík

Spolupráca medzi spoločnosťami AKH a Triangle ponúka spotrebiteľom množstvo výhod. Ázijské pneumatiky predstavujú ekonomickú cenovú úroveň pri súčasnom dodržaní vysokých štandardov kvality. Spoločnosť Triangle uplatňuje vo svojich výrobných procesoch prísnu kontrolu kvality, aby mohla na trh dodávať spoľahlivé a odolné pneumatiky.

Medzi výhody ázijských pneumatík patrí vynikajúca priľnavosť a jazdná stabilita za sucha aj za mokra. Vďaka pokročilým konštrukčným a výrobným technológiám poskytujú pneumatiky Triangle vynikajúci výkon, ktorý zvyšuje bezpečnosť vozidla a zážitok z jazdy.

K dispozícii je široký sortiment ázijských pneumatík, ktoré sú vhodné pre rôzne typy a veľkosti vozidiel. To umožňuje spoločnosti AKH Service poskytovať širokú škálu protektorovacích služieb, ktoré spĺňajú potreby zákazníkov a špecifikácie ich vozidiel.

Prostredníctvom partnerstva spoločnosti AKH so spoločnosťou Triangle ponúka servis pneumatík AKH dovozcom, distribútorom a koncovým používateľom možnosť vybrať si kvalitné ázijské pneumatiky za konkurenčné ceny. To prispieva k spoľahlivej a hospodárnej jazde a pomáha vodičom zostať na cestách v bezpečí.

Letné pneumatiky Triangle

Predchádzajúci článokPodvozok klepe: možné príčiny a oprava
Ďalší článokVredestien ohlásil nový ročník pretekov 1000 Miglia