Značky pneumatik

VYBERTE SI ZO ŠIROKEJ PONUKY PNEUMATÍK TRIANGLE PRE VŠETKY ROČNÉ OBDOBIA NA ARSPNEU.SK

ZIMNÉ
PNEUMATIKY

LETNÉ
PNEUMATIKY

CELOROČNÉ
PNEUMATIKY

OBJAVTE PRODUKTOVÚ RADU PNEUMATÍK TRIANGLE,
KTORÉ SÚ PRISPÔSOBENÉ VAŠIM POTREBÁM

NAJPOPULÁRNEJŠIE ROZMERY TRIANGLE PNEUMATÍK
V NASLEDUJÚCOM ZOZNAME NÁJDETE NAŠE NAJPOPULÁRNEJŠIE ROZMERY

TRIANGLE
205/55 R16

TRIANGLE
175/65 R14

TRIANGLE
195/65 R15

TRIANGLE
155/65 R14

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI TRIANGLE

Značka Triangle, založená v roku 1976, má 40-ročnú históriu výroby pneumatík pre širokú škálu aplikácií. Spoločnosť Triangle má od svojho vzniku jediný cieľ: uspokojovať potreby globálnych zákazníkov. Základom ich organizácie je poskytovať služby globálnemu trhu prostredníctvom neustáleho a moderného výskumu a vývoja. Tento dôraz na výskum a vývoj pomohol značke stať sa jedným z najväčších výrobcov pneumatík v Číne a desiatym najväčším výrobcom pneumatík na svete.
Spoločnosť Triangle vyrába viac ako 900 typov radiálnych pneumatík vo viac ako 280 rozmeroch. Ročná výroba presahuje 14 miliónov kusov v podobe radiálnych pneumatík pre osobné vozidlá, radiálnych pneumatík pre SUV, radiálnych pneumatík pre ľahké nákladné vozidlá, radiálnych pneumatík pre autobusy a nákladné vozidlá a radiálnych pneumatík pre OTR.
Spoločnosť Triangle sa tiež stala významným dodávateľom pneumatík OEM pre niektorých najznámejších svetových výrobcov vozidiel a zariadení.
Po získaní vedúceho postavenia na čínskom trhu s pneumatikami spoločnosť Triangle pokračuje v rozširovaní svojej medzinárodnej prítomnosti vo viac ako 160 krajinách sveta.
V roku 2017 otvorili svoj prvý medzinárodný závod na výrobu pneumatík, ktorý sa nachádza v Tennessee v USA.
Prebiehajúci proces hospodárskej globalizácie poskytuje spoločnosti Triangle výnimočnú príležitosť zabezpečiť čo najjasnejšiu budúcnosť pre jej dovozcov, distribútorov a predajcov, ako aj milióny koncových používateľov na celom svete.