Značky pneumatik

VYBERTE SI ZO ŠIROKEJ PONUKY PNEUMATÍK KLEBER PRE VŠETKY ROČNÉ OBDOBIA NA ARSPNEU.SK

ZIMNÉ
PNEUMATIKY

LETNÉ
PNEUMATIKY

CELOROČNÉ
PNEUMATIKY

OBJAVTE PRODUKTOVÚ RADU PNEUMATÍK KLEBER,
KTORÉ SÚ PRISPÔSOBENÉ VAŠIM POTREBÁM

NAJPOPULÁRNEJŠIE ROZMERY KLEBER PNEUMATÍK
V NASLEDUJÚCOM ZOZNAME NÁJDETE NAŠE NAJPOPULÁRNEJŠIE ROZMERY

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI KLEBER

Už 100 rokov buduje spoločnosť KLEBER svoju povesť na trojitom pravidle spoľahlivosti, bezpečnosti a blízkosti. Tieto tri kľúčové prednosti pomohli značke, ktorá je známa v celej Európe, stať sa lídrom na trhu a partnerom významných automobilových dizajnérov. To sa týka celého sortimentu výrobkov. Spoločnosť KLEBER vyrába pneumatiky pre všetky typy vozidiel a zaručuje vodičom bezpečnosť a pokoj.

1911 – výstavba továrne francúzskej spoločnosti KLEBER v Colombes, kde bola 8. decembra 1911 vyrobená prvá pneumatika.

1935 – Pneumatika FLANC BLANC a FLANC NOIR v roku 1935

1945 – výrobca sa presťahuje na KLEBER Avenue

1951 – rok prvej bezdušovej pneumatiky

Spoločnosť KLEBER prináša revolúciu v odvetví výroby pneumatík uvedením prvej pneumatiky s integrovanou vnútornou dušou.

1981 – Michèle Mouton s vozidlom AUDI a KLEBER na druhom mieste na stupňoch víťazov majstrovstiev sveta v rallye V roku 1981 Michèle Mouton vyhráva Rallye San Remo s vozidlom AUDI vybaveným systémom KLEBER.

1994 – stáva sa prvým výrobcom pneumatík schváleným pre TWINGO

Spoločnosť KLEBER sa vždy tešila vynikajúcej spolupráci s najväčšími automobilovými konštruktérmi. Keď spoločnosť Renault uviedla na trh svoje prvé malé mestské vozidlo, spoločnosť KLEBER bola prvým výrobcom pneumatík, ktoré boli schválené.

2002 – Vytvorenie asistenčnej služby KLEBER

Spoločnosť KLEBER spúšťa bezplatnú asistenčnú službu, ktorá je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni v celej Európe.

2004 – uvedenie radu Dynaxer HP2 na trh

S cieľom ponúknuť používateľom ešte väčšiu bezpečnosť na mokrom asfalte vytvorila spoločnosť KLEBER pneumatiku do dažďa DYNAXER HP2. Medzi jej výhody patrí vynikajúci brzdný výkon a správanie aj vo veľkých vrstvách vody, ako aj veľmi dobrá priľnavosť na suchej vozovke.

Počas minulého storočia si spoločnosť KLEBER vybudovala vzťahy so svojimi zákazníkmi založené na dôvere a lojalite.


"Naším cieľom je pomôcť zákazníkom ušetriť čas. Chceme im uľahčiť každodenný život počas celého roka. Preto ponúkame spoľahlivé letné, zimné a celoročné pneumatiky za dobrú cenu."