Značky pneumatik

VYBERTE SI ZO ŠIROKEJ PONUKY PNEUMATÍK COOPERTIRES PRE VŠETKY ROČNÉ OBDOBIA NA ARSPNEU.SK

OBJAVTE PRODUKTOVÚ RADU PNEUMATÍK COOPERTIRES,
KTORÉ SÚ PRISPÔSOBENÉ VAŠIM POTREBÁM

LETNÉ
PNEUMATIKY

CELOROČNÉ
PNEUMATIKY

NAJPOPULÁRNEJŠIE ROZMERY COOPERTIRES PNEUMATÍK
V NASLEDUJÚCOM ZOZNAME NÁJDETE NAŠE NAJPOPULÁRNEJŠIE ROZMERY

COOPERTIRES
215/55 R17

COOPERTIRES
265/65 R17

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI COOPERTIRES

Úspešná história tejto renomovanej americkej spoločnosti siaha až do roku 1910, keď bol založený predchodca značky. Odvtedy sa venuje zdokonaľovaniu výroby a predaja pneumatík. Okrem ústredia v Ohiu prevádzkuje viac ako 60 výrobných, distribučných a dizajnérskych závodov a množstvo dcérskych spoločností po celom svete.

Špecializuje sa na pneumatiky pre osobné a ľahké nákladné vozidlá, športové úžitkové vozidlá a úžitkové vozidlá. Vysokú kvalitu pneumatík Cooper dokonale ilustruje skutočnosť, že viaceré svetoznáme značky automobilov si pre svoju prvú montáž zvolili pneumatiky Cooper. Jedným z príkladov je obnovené luxusné SUV Mercedes GLE 2020, ktoré bolo tiež vybavené pneumatikami Cooper na prednú časť.

Krédom spoločnosti je, že pneumatiky sú jednou z najdôležitejších súčastí vozidla, pretože môžu pomôcť pri riešení kardinálnych problémov, ako je priľnavosť na asfalte, ovládateľnosť vozidla a, samozrejme, celková bezpečnosť našej cesty. Ponúkajú vysokokvalitné pneumatiky, aby ste si mohli užívať bezpečnú jazdu počas tisícov kilometrov. Vďaka viac ako storočnému úspechu v odvetví pneumatík si môžete byť istí, že pneumatiky Cooper, či už zimné alebo letné, sú perfektnou voľbou.