Značky pneumatik

OBJAVTE PRODUKTOVÚ RADU PNEUMATÍK BRIDGESTONE,
KTORÉ SÚ PRISPÔSOBENÉ VAŠIM POTREBÁM

NAJPOPULÁRNEJŠIE ROZMERY BRIDGESTONE PNEUMATÍK
V NASLEDUJÚCOM ZOZNAME NÁJDETE NAŠE NAJPOPULÁRNEJŠIE ROZMERY

BRIDGESTONE
205/55 R16

BRIDGESTONE
225/45 R17

BRIDGESTONE
225/50 R17

BRIDGESTONE
225/40 R18

HISTÓRIA SPOLOČNOSTI BRIDGESTONE

Bridgestone je jednou z najznámejších spoločností na výrobu pneumatík na svete. Jej povesť si zaslúžia bezchybné pneumatiky z vynikajúcich materiálov, ktoré sú obľúbenou voľbou majiteľov automobilov. V rámci špeciálnej ponuky sú k dispozícii pneumatiky vynikajúcej kvality za veľmi výhodné ceny. Spoločnosť je japonským výrobcom, ktorého začiatkom 30. rokov 20. storočia založil Shojiro Ishibashi. Názov značky pochádza z japonského slova, ktoré znamená kamenný most. Spoločnosť má továrne rôznych veľkostí po celom svete, v súčasnosti pôsobí vo viac ako 24 krajinách všetkých veľkostí a má viac ako 140 tovární koordinovaných s inžinierskou presnosťou. Podľa prieskumov z roku 2009 sa toto číslo dostalo na prvé miesto a odvtedy spoločnosť naďalej rastie a rozširuje sa, pričom z roka na rok dosahuje čoraz vyššie zisky. Výskum ukázal, že spoločnosť je v súčasnosti lídrom na trhu, pred väčšími výrobcami, ako sú Michelin, Pirelli, Contitental a dokonca aj Goodyear. Je tiež veľmi dôležité vedieť, že väčšie továrne spoločnosti Bridgestone vyrábajú aj pneumatiky pod populárnymi značkami Firestone a Daytone. V 50. rokoch 20. storočia bola spoločnosť Bridgesone prvou spoločnosťou, ktorá začala na trhu predávať pneumatiky s použitím tzv. rayonového kábla. Dokonalá kvalita a dlhá životnosť pneumatík zabezpečili rozmach a následné prežitie vtedy neznámej značky. Keďže továreň v prvých rokoch utrpela veľmi veľké straty na tržbách, bolo potrebné vyvinúť vyšší objem predaja a vyššiu technológiu. Tieto dve základné požiadavky sú pre majiteľov veľmi dôležité aj dnes. Robia všetko pre to, aby s rozvojom technológií mohli výrobné a spracovateľské procesy prebiehať aspoň tak rýchlo ako predtým. Zvyšujúci sa dopyt zákazníkov si vyžaduje neustálu prítomnosť na trhu a dostupnosť pneumatík bezchybnej kvality na pultoch predajcov každú sezónu.

Závod v meste Tatabánya

Bridgestone Tatabánya Production Ltd. je maďarská dcérska spoločnosť Bridgestone Corporation, najväčšej svetovej spoločnosti vyrábajúcej pneumatiky a gumárenské výrobky.

Tento závod, ktorý sa nachádza v priemyselnom parku Tatabánya, začal v roku 2008 vyrábať vysokorýchlostné pneumatiky pre osobné automobily a vozidlá SUV, najmä pre prémiové vozidlá. 

Vďaka neustálemu rozvoju sa náš závod stal nielen jedným z najväčších výrobcov pneumatík v Maďarsku, ale aj najmladším a najmodernejším závodom skupiny Bridgestone za posledných 10 rokov.

NABERTE ODVAHU A NASLEDUJTE CESTU - A SVOJE SRDCE - KAMKOĽVEK VÁS POVEDIE.

S cieľom uspokojiť potreby meniaceho sa sveta sa spoločnosť Bridgestone EMEA mení z výrobcu prémiových pneumatík na lídra v oblasti riešení mobility.

Používame špičkovú svetovú výrobnú technológiu. V našom závode používame technológiu BIRD-X, ktorá vyrába pneumatiky bez dotyku ľudskej ruky, a náš nový výrobný závod využíva oceňovanú digitálnu výrobnú technológiu EXAMATION. Táto technológia bola po Japonsku ako prvá v Európe použitá v našom závode v Tatabányi. Ako prvá zo 180 tovární spoločnosti Bridgestone na svete sme nainštalovali tandemový miešač na výrobu kvalitnejšej a konzistentnejšej gumárenskej suroviny a máme tiež jedinečný, plne automatizovaný systém konečnej kontroly a paletizácie na dodávku a skladovanie 70 000 pneumatík.